Anasayfa Yüz Bakımı Nemlendiriciler

Nemlendiriciler

1 - 10 Arası Sonuçlar ( Toplam 11 )
Bu multi-aktif günlük nemlendirici, cildi yoğun bir şekilde nemlendirir, vitamin ve minerallerle de besler.

Sonuçlar: Cildi nemlendirir ve tazeler.Cilt yeniden canlanır, renk tonu eşitlenir.
60 ML | Fiyat : 185,00 TL
T-Zone Balancing Day Fluid ’in yeni adıdır.

Karma ciltlere dengeli, temiz, ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandıran matlaştırıcı özellikli ve sıvı yapıda formüle edilmiş bir nemlendiricidir.

Sonuçlar: Karma cildi dengeler. Ciltteki parlaklığı/donukluğu azaltır.
50 ML | Fiyat : 172,00 TL
Hydra Calm Global Protection Day Cream’in yeni adıdır.

Hassas cildin ideal şekilde nemlenmesini, rahatlamasını, yumuşamasını, korunmasını, güzel ve sağlıklı görünmesini sağlamak üzere formüle edilmiştir.

Sonuçlar: Cildi nemlendirir ve yeniler.
50 ML | Fiyat : 185,00 TL
Kuru cildin yumuşamasını , rahatlamasını, ideal şekilde nemlenmesini, güzel ve sağlıklı görünmesini sağlayan zengin bir nemlendiricidir.

Sonuçlar: Cildi anında ve uzun süreli nemlendirir. Cildin nem bariyerini tazeler.
50 ML | Fiyat : 170,00 TL
Menapoz öncesinde ve sonrasında cilde yoğun nemlendirme sağlamak, kaybettiği elastikliği ve nemi geri kazandırmak ve cildi tazelemek üzere formüle edilmiş günlük bir kremdir.

Sonuçlar: Cildin canlılığını ve parlaklığını artırır.
50 ML | Fiyat : 275,00 TL
Tahriş etmeyen retinol etkisiyle ince çizgi ve kırışıklıkları dolgunlaştıran, elastikiyeti geri kazandıran, en hassas ciltlerin bile kullanabileceği yoğun bir nemlendiricidir.

Sonuçlar: İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü fark edilir şekilde azaltır. Cilt daha sıkı, pürüzsüz ve dolgun görünür. Cilt dokusunu düzenler. Canlılık ve ışıltı verir.
50 ML | Fiyat : 286,00 TL
Bu multi aktif gündüz nemlendiricisi erken yaşlanma belirtileirni önler ve minimize eder. Yoğun aktif kompleksi cildi deirnlemesine nemlendirir ve ince çizgi ile kırışıklıkları pürüzsüzleştirir.

Sonuçlar: Serbest radikallere ve kirliliğe karşı koruma sağlar, cildi nemlendirir ve besler, fark edilir bir şekilde çizgi ve cilt kusurlarını azaltır, erken yaşlanma belirtilerini önler.
0 ML | Fiyat : 191,00 TL
Cildin anında daha sıkı, pürüzsüz,dolgun ve genç görünmesini sağlayan gel-serumdur. İçeriğindeki sıvı matriks yapıdaki hyaluronanlar sayesinde, cildin sıkılaşmasını ve elastin sentezini artırır. Cildin nemini artırarak, zaman içinde yeniden yapılandırılmasını sağlar.

Sonuçlar: Uygulamanın hemen ardından yalnızca 30 dakika sonra cildi çok daha sıkı, pürüzsüz ve dolgun bir görünüme kavuşturur ve 6 saatin sonrasında da bunu korur.
30 ML | Fiyat : 343,00 TL
YENİ! Şimdi tüp ambalajda.

Cildi kusursuz, yağ içermeyen ipeksi bir dokunuş ile lekesiz, renk tonu eşitlenmiş ve aydınlık bir görünüme kavuşturan silikon içermeyen BB krem.

Sonuçlar: Cilt pürüzsüz, mat ve lekesiz bir görünüme kavuşur. Ciltteki kusurlu görünümü düzenler. Cilt daha sıkı ve renk tonu eşitlenmiş bir görünüme kavuşur. Cildi canlandırır ve ışıltı katar.
0 ML | Fiyat : 148,00 TL
Gece boyunca cilde kaybettiği nemi ve gücü kazandırıp cildi canlandırmak için formüle edilmiş bir gece kremidir.

Sonuçlar: Cildiniz daha yumuşak, daha sıkı ve daha pürüzsüz olur. Cilt nem bariyerini yeniler ve nemlendirir.
50 ML | Fiyat : 191,00 TL
Sayfa 1 / 2