Anasayfa Kuru Ciltler

Kuru Ciltler

dry_range

Kuru cilt gerginlik ve rahatsızlık yaşayan, pul pul görünüm sergileyen, cilt yağı ve nemi eksik, radyanstan yoksun cilt olarak karakterize edilir.

Biz Ren’de kuru cilt problemini aşmanın ilk adımının cilt bakımına ‘Temiz’ bir yaklaşım olduguna inanıyoruz. Bunun nedeni, cildi tahris eden alerjen ve içeriklerin öncelikle cilt bariyerlerini zayıflatması ve dolayısıyla ciltteki nemin korunmasına engel olması. Cilt lipit seviyelerene zarar veren ürünler cildin ihtiyaç duydugu nemi almasına ve korumasına engel olurlar.

Ren’in Kuru cilt serisi cildin bariyer fonksiyonunu geliştirmek, ve nemi hapsetme becerisini arttırmak, boylelikle dış etkenlere karşı korumak için formule edilmiştir. Bariyerleri güçlenen, nemi alıp içinde hapseden cilt kaybettiği sağlıklı, dolgun görünüme kavuşur.

1 - 4 Arası Sonuçlar ( Toplam 4 )
Cildi kurutmadan veya gerginleştirmeden, hassas bir şekilde, derinlemesine temizlemek üzere formüle edilmiş, zengin içerikli temizleme sütüdür.

Sonuçlar: Kirliliği nazikçe temizler. Ciltteki gerginliği ortadan kaldırır ve rahatlama sağlar.
150 ML | Fiyat : 96,00 TL
Kuru ve nemsiz cilde nemi hapsederek güçlü bir koruma kalkanı sağlayan özel nemlendirici formülü içeren bir serumdur.

Sonuçlar: Cilde doğal parlaklığını, yumuşaklılığını ve elastikiyetini kazandırmaya yardımcı olur.
30 ML | Fiyat : 286,00 TL
Kuru cildin yumuşamasını , rahatlamasını, ideal şekilde nemlenmesini, güzel ve sağlıklı görünmesini sağlayan zengin bir nemlendiricidir.

Sonuçlar: Cildi anında ve uzun süreli nemlendirir. Cildin nem bariyerini tazeler.
50 ML | Fiyat : 170,00 TL
Maksimum nem serumu, cildinizi tamamen yenilemek ve nemlendirmek üzere formüle edilmiştir olup pürüzsüz, rahatlamış, dolgun ve sağlıklı bir görünüm sağlar.

Sonuçlar: Cildin yumuşaklılığını, elastikiyetini ve rahatlığını yeniden sağlar.
30 ML | Fiyat : 259,00 TL
Anasayfa Kuru Ciltler