Keep Young and Beautiful Instant Firming Beauty Shot

E-posta
30 ML | 343,00 TL
Derecelendirme: 0/5


Cildin anında daha sıkı, pürüzsüz,dolgun ve genç görünmesini sağlayan gel-serumdur. İçeriğindeki sıvı matriks yapıdaki hyaluronanlar sayesinde, cildin sıkılaşmasını ve elastin sentezini artırır. Cildin nemini artırarak,  zaman içinde yeniden yapılandırılmasını sağlar.


Sonuçlar:

Klinik çalışmalara katılan kadınların  % 83’ü yalnızca 30 dakika sonra ciltlerinin çok daha sıkılaştığını,  %87’si çok daha dolgunlaştığını  ve  dermotologların %100’ü ise  katılımcılarda yalnızca 30 dakika sonra  cilt pürüzsüzleşmesinde artış olduğunu ve bunun 6 saat sonrasına devam ettiğini belirtiyorlar. 

Keep Young and Beautiful Instant Beauty Shot,  uygulamanın hemen ardından yalnızca 30 dakika sonra  cildi çok daha sıkı, pürüzsüz ve dolgun bir görünüme kavuşturur ve 6 saatin sonrasında da bunu korur.


Kullanım Şekli:

Temiz bir cilt üzerine 2 -3 damla uygulayın. Nemlendiricinizle devam edin. Gün içinde ihtiyaç duydukça nemlendiricinizin ya da makyajınızın üzerine uygulayabilirsiniz. Makyaj üzerine uygulama yaparken, minik dokunuşlarla cildinize yedirin, ovalayarak uygulamayın.

Related Product

Yorumlar
Bu ürün için henüz yorum yok
Lütfen kısa bir yorum yazın....(en az 100, en çok 2000 karakter)