Anasayfa Aydınlatıcı Seri

Aydınlatıcı Seri

Rad Group ON May13 CMYK small

REN’in Aydınlatıcı Serisi cildi yenilemek, cilt renk tonunu eşitlemek, ışıltı katmak ve canlılığı artırmak üzere formüle edilmiştir.


Cildinizi bütünüyle aydınlık bir görünüme kavuşturmak için cilt renk tonunu düzenlerken, cildinizi yeniler ve tüm cilt fon ksiyonlarını harekete geçirir. Cildinize ihtiyacı olan vitamin desteğinde bulunur.


REN’in Aydınlatıcı Seri'sinde bulunan 5 adet ürün ayrı ayrı kullanılabileceği gibi, farklı bir cilt bakım programı çerçevesinde de uygulanabilir. Cildinize en uygun REN ürünleriyle Aydınlatıcı Seri'de yer alan ürünleri kombine etmek için REN cilt bakım günlerine gitmenizi tavsiye ederiz. 

1 - 5 Arası Sonuçlar ( Toplam 5 )
YENİ! Şimdi tüp ambalajda.

Cildi kusursuz, yağ içermeyen ipeksi bir dokunuş ile lekesiz, renk tonu eşitlenmiş ve aydınlık bir görünüme kavuşturan silikon içermeyen BB krem.

Sonuçlar: Cilt pürüzsüz, mat ve lekesiz bir görünüme kavuşur. Ciltteki kusurlu görünümü düzenler. Cilt daha sıkı ve renk tonu eşitlenmiş bir görünüme kavuşur. Cildi canlandırır ve ışıltı katar.
0 ML | Fiyat : 148,00 TL
Cildi arındırmak, yenilemek ve parlak görünmesini sağlamak için hem derinlemesine temizler hem de nazik bir şekilde ölü hücreleri arındırır.

Sonuçlar: Cilt arınmış, pürüzsüz ve yumuşak hisseder.
150 ML | Fiyat : 179,00 TL
Hücre enerji dönüsünü yeniden devreye sokmaya yardımcı olan multi-aktif bir serumdur.

Sonuçlar: Cilt daha enerjik, parlak, renk tonu eşitlenmiş, dolgun, ve sağlıklı görünür.
30 ML | Fiyat : 310,00 TL
Cilt yüzerini yenileyen, cildi pürüzsüzleştirip parlaklık verirken aynı zamanda cilt rengini düzenleyen ve canlandıran güçlü AHA meyve asitleri konsantresidir.

Sonuçlar: Nazik bir şekilde eksfoliye eder. Cilt ışıltılı bir görünüm kazanır.
30 ML | Fiyat : 275,00 TL
Cildi tazelemek, yenilemek, ince çizgilerin görünümünü azaltmak ve cilt rengini önemli ölçüde aydınlatmak üzere formüle edilmiş etkili bir biyoaktif peeling maskesidir.

Sonuçlar: Cildi yenilemek için ölü hücreleri temizler. Cilt daha aydınlık, sağlıklı görünür.
0 ML | Fiyat : 222,00 TL
Anasayfa Aydınlatıcı Seri